TERMO ISI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Türkiye

TERMO ISI FİRMA PROFİLİ

20 yılı aşan iş hayatımızda 100 den fazla endüstriyel ısıtma ve proses tesisini hizmete açtık. Her türlü endüstriyel tesiste, kızgın yağlı, buharlı, sıcak sulu santraller ile komple prosesleri Türkiye′nin çeşitli bölgelerinde problemsiz bir şekilde çalışmaktadır.

Başta, tekstil ve gıda sektörü olmak üzere, boya, kimya sanayi, sentetik deri, ambalaj, otomotiv, asfalt ve orman ürünleri işleme tesislerine hizmetler verdik.

Genel olarak, endüstriyel tesislerde; kızgın yağ kazanı, buhar kazanı, brülör, katı-sıvı-gaz yakıt tesisleri, degazör, kondens, su şartlandırma / basınçlandırma, basınçlı hava, otomatik yangın söndürme, ısıtma ve enerji geri kazanma sistemleri izolasyon dahil tesis edilmiştir.

Özellikle 2005 yılında; Tat Konserve′ ye ait Sek Süt ve Yoğurt tesisleri ile Tariş-Tat Rakı Fabrikasının proses tesisleri kısa bir sürede proje ve taahhüt kapsamında, anahtar teslimi yapılıp işletmeye alınmıştır.

Firmamız, teknik bilgi, tecrübe ve kaliteden ödün vermeden yurt içinde kendisi ve yurtdışında da seçkin partnerleriyle güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.

Her sektöre yönelik endüstriyel tesis yapımında Türkiye′nin en tecrübeli ve aranılan firmalarından biri olmanın gururu ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Devamını Oku

Ürünler Görüntülemekte olduğunuz dile ait firma ürün resimleri henüz girilmedi...