İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

Please tell us the price for Meltblow cloth

6 dakida önce Alım Talebi Romania credi-Icon 10

I am a professional importer. I need Prayer Mat and Carpet with big quantity. I need your catalogue and price. You can contact me through email

9 dakida önce Alım Talebi Bangladesh credi-Icon 10

I am a professional importer. I need Prayer Mat and Carpet with big quantity. I need your catalogue and price. You can contact me through email

11 dakida önce Alım Talebi Bangladesh credi-Icon 10

''hi, im looking for Clothing manufactures''

16 dakida önce Alım Talebi Ireland credi-Icon 10

'I'm looking for alcohol and carbomer'

19 dakida önce Alım Talebi Senegal credi-Icon 10

We are interested in purchasing some medical products such as bio suits, face glasses, masks, among others. I need to know as soon as possible when you would be able to deliver them.

21 dakida önce Alım Talebi Ecuador credi-Icon 10

we are a Uk based company, we are seeking additional supply of mesh A142 ,A252, A193, A393 We would like to hear from you regarding

24 dakida önce Alım Talebi United Kingdom credi-Icon 10

we are looking for 200,000 pair of surgical gloves latex free and (powder free) 200,000 surgical face mask, and 1000 full protection disposable virus protection suit.

27 dakida önce Alım Talebi Iraq credi-Icon 10

we are looking for 1250 pcs stadium seats each seat should have the following specifications:

30 dakida önce Alım Talebi Romania credi-Icon 10

we are looking for cosmetic grade ethyl alcohol for perfumery use. please advise if you supply this material and what source is it - whether synthetic or natural fermentation grade and if natural what base source

32 dakida önce Alım Talebi United Arab Emirates credi-Icon 10