İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

Aluminum foil and packing products import - Libya

I am writing to you to inquire about alum foil rolls and other packing products.

2 dakida önce Alım Talebi Libya credi-Icon 10

Chemical materials selling request - Iran

Our company is exporting chemical material to more than 17 countries in the Middle East and Africa. With our professional skills in supplying production directly from manufactures sourcing and logistics management, our team does its best to arrange everything in the best way to provide suitable situation for our clients. '

7 dakida önce Satış Teklifi İran Ücretsiz

Aluminum shutters importing to Qatar

we have an inquiry for aluminum shutters

12 dakida önce Alım Talebi Katar credi-Icon 10

Firewood charcoal importing to USA

I have an buyer in United States Of America who is interested to purchase your Firewood Charcoal product in very large quantity for the use of raw material in production

18 dakida önce Alım Talebi USA credi-Icon 10

Scrubber dryer importing to Algeria

'I'm looking for a scrubber-dryer'

21 dakida önce Alım Talebi Cezayir credi-Icon 10

Adult diapers import request - Sri Lanka

we wish to import adults diapers from your company,

24 dakida önce Alım Talebi Sri Lanka credi-Icon 10

Mask production line buying request - Turkey

please send me complete offer and delivery time

32 dakida önce Alım Talebi Türkiye credi-Icon 10

Mirogabalin besylate importing to Bangladesh

We need this API to offer 100 KG in a Pharmaceutical Company in Bangladesh.Please conform your certificates and CIF Chittagong by sea price in US Doller

36 dakida önce Alım Talebi Bangladeş credi-Icon 10