ALL CATEGORIES

Redgate B2B e-ihracat’tan ilk siparişlerini hızlı aldı!

Fahrettin DURU- Firma Kurucusu - İş Geliştirme Yöneticisi

Redgate B2B e-ihracat’tan ilk siparişlerini hızlı aldı!

TukishExporter e-ihracat platform üyeliğinin daha ilk 4 ayında iki yeni ülkede proje işleri alan firma, bu başarısının yanı sıra onlarca yeni müşteri ile iletişim kurdu.
2015 yılında Ankara’da kurulan Redgate, başta mağazacılık sektörü olmak üzere özel ürün teşhir stantları tasarım ve üretimi ile proje bazlı uygulamalar yapan firma, bu alanda sektörde kısa sürede ön sıralarda yer almak hedefi ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
Genç bir girişimci ekibiyle çalıştıklarını belirten Redgate firma kurucusu ve iş geliştirme yöneticisi Fahrettin Duru, “Güçlü imalat ekibimiz sayesinde ürün tedarik zincirinde önemli bir aktör olduğumuzu bu krizde de ortaya koyduk ve hiç durmadan çalışan işletmemizde ihracat yoluna emin adımlarla girdik. Pandemi süreci üretim kapasitemizin ve girişimci ruhumuzun farkını ortaya koymak açısından önemli bir dönemdi.” dedi.
Pandemide e-ihracat ile hız kesemeden üretim yaptık!
Uluslararası arenada faaliyetlerini her geçen gün daha da fazlalaştıran Redgate, çeşitli ülkelerdeki müşterilerin tedarik etmek istedikleri özel ürünlerin ihracatlarını yapıyor. Firma kurucusu ve iş geliştirme yöneticisi Fahrettin Duru, günümüzde pandemi ve internet kullanımının hızlı bir şekilde artması nedeniyle ihracat için dijital pazarlama müthiş bir şekilde önem kazandığını belirtirken bu alanda TurkishExporter ile çalıştıklarını da açıklamalarına ekledi.
Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu olan TurkishExporter'ın ihracatta vazgeçilmez ve önemli bir ticari partner olduğunu söyleyen Redgate firmasının kurucusu olan Fahrettin Duru, “TurkishExporter ile çalışmaya başladıktan sonra 2 ülke ile daha çalışmaya başladık. Liberya’da showroom projesi ve İngiltere’de bulunan müşterimizle çalışma fırsatımız oldu.” açıklaması ile TurkishExporter'la Avrupa'da daha etkin işler yapacaklarını ve ihracat yaptığı ülke sayının daha fazlalaştırmayı hedeflendiği belirtildi.

Browse Other Stories
Support Whatsapp Back to Top