TurkishExporter’ın firmamıza sağladığı en büyük fayda; nokta atışı yaparak ilgili taleplere teklif sunabilmemizdir

Kudret Üresin- İhracat Satış Sorumlusu

Porlanmaz Fırın Makineleri adı altında faaliyet gösteren firmamız fırın makineleri ve ekipmanları üretimi ve tedariki konusunda sektörün önde gelen firmalarından biridir.
Bugün Avrupa, Asya, Orta Doğu, Avustralya, Amerika ve Afrika gibi dünyanın farklı bölgelerinde 85'den fazla ülkeye çözüm getiriyoruz. Müşterilerimiz endüstriyel ve küçük fırınlardan otellere ve restoranlara kadar çeşitlilik göstermektedir.

TurkishExporter’ da daha önce standart üyeliğimiz mevcuttu. 2017 yılında GOLD üyelik olarak devam etme kararı aldık ve TurkishExporter sayesinde kısa sürede birçok diğer portal ve ihracat yöntemleri ile ulaşamadığımız yurt dışı müşterisine ulaşma imkânı yakaladık ve kısa süre içerisinde Mozambike’e ilk ihracatımızı gerçekleştirdik.

TurkishExporter’ın firmamıza sağladığı en büyük fayda; nokta atışı yaparak ilgili taleplere teklif sunabilmemizdir. Yani reklam yapıp müşteri bulma yerine, müşterinin talep ettiği ürünlere teklif verebilmek hem zaman açısından hemde verimlilik açısından firmamıza büyük avantaj sağlamaktadır.

TurkishExporter ekibine teşekkür eder, üye olmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederiz…

Kudret Üresin
İhracat Satış Sorumlusu


Diğer Hikayelere Göz Atın