TurkishExporter dünyayı ayağınıza getiriyor.

MÜCAHİT AŞGIN- İhracat Müdür

1996 yılında Aşpa Ltd. Şti. adıyla Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinin Döğer kasabası’nda kurulan firmamız 4500 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Şu an fabrikamızda Haşhaş Tohumu, Haşhaş Ezmesi, Haşhaş Kreması, Yer Fıstığı Ezmesi, Kakaolu Fındık Kreması ve Pralin üretimi yapmaktayız. İhsaniye ilçesinde yapımı devam eden yeni fabrikamız faaliyete geçtiğinde ürün portföyümüze pastacılık ve kahvaltılık ürünler sektöründen yeni ürünler ekleyerek ürün çeşidimizi ve kalite standartlarımızı daha üst seviyelere çıkartma hedefindeyiz. Firmamızın birinci hedefi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Sürekli yaptığımız Ar-Ge faaliyetlerimizle yüksek kalite standartlarında ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Turkishexporter.net’e 2018 yılı başında devlet teşviğiyle üye olduk.1 yıl içerisinde almış olduğumuz talepler doğrultusunda yurtdışından birçok firma ile görüşüp iyi ilişkiler geliştirerek uzun vadede ihracat yapabilmek için güçlü bir altyapı oluşturabilme şansını yakaladık. Yakın zamanda da bu ilişkiler sayesinde ihracat gerçekleştirdik. Turkishexporter.net’e gelen taleplere küçükte olsa büyükte olsa mutlaka dönüş yapılması gerekir. Bu şekilde daha sağlam ilişkiler geliştirilebilir. Şunu unutmayalım ki ihracat takip işidir.

Önümüzdeki dönemde de turkishexporter.net ile işbirliğine devam ederek yeni pazarlar ve yeni müşteriler bularak ihracatımızı daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

Turkishexporter ailesine çok teşekkür ederiz.

AŞPA LTD. ŞTİ.

Mücahit AŞGIN

İhracat Müdürü

Diğer Hikayelere Göz Atın