TurkishExporter ile Amerika'ya Satış Gerçekleştirmekteyiz

Fatih Kaya- Export Manager

Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi’ de yerleşik DENKA METAL SAN. VE TİC. A.Ş. firmasında 3 aydır İhracat Müdürlüğü yapmaktayım. 3 aydır diyorum çünkü ihracat departmanını 3 ay önce kurduk… maalesef firma köklü olmasına rağmen bir ihracat departmanı kurulamamış.

Açıkçası bu firmayı severek ve isteyerek kabul ettim ve aldığım kararda da kesinlikle pişman değilim. Patronlarımız Mustafa KATARTAS ve Ahmet KATARTAS şahıslarına münhasır hoş insanlar. İhracat için önümü açmakla kalmayıp gereken imtiyazı da sağlamaktadırlar.

DENKA firmasına ilk başladığımda öncelikle B2B sayfalarından birine kayıt yaptırmak istemiştim. Ama öncelikli tercihim TurkishExporter oldu ve bu kararı almamda öncelikli sebep müşteri temsilcimizin özverili ilgilenmesi oldu, kendisine de bu bağlamda ayrıca teşekkür ederim. Bir diğer sebepte kullanımının kolay olması, tarafımıza gün aşırı bildiriler yapılması ve daha önce de kullanmış olmamdı. Üyeliğimizi Eylül ayında gerçekleştirdik.

İlk başta belirttiğim gibi firmanın ihracatı yoktu ve bugün zor bir Pazar olan Amerika ‘ya satış gerçekleştirmekteyiz. Bu durum da tarafımıza gönderilen üretimimizle alakalı ya da alakasız her firma ile iletişimimizden kaynaklandı ve çok mutluyuz.

TurkishExporter ‘ı etkin bir şekilde kullanıyorum ve olumlu geri dönüşler aldım, umarım TurkishExporter ile daha güzel verimli ihracatlar gerçekleştiririz …

Firmalara tavsiyem üye olsunlar ve sık sık bültenleri takip etsinler.

Saygılarımı sunar, iyi çalışmalar dilerim.

Diğer Hikayelere Göz Atın