ALL CATEGORIES

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ MADENİ YAĞ ÜRETİCİLERİNDEN TARMOND, TURKISHEXPORTER İLE İHRACAT FAALİYETLERİNE İVME KAZANDIRDI!

Tarmond- Tarmond

E-ihracat platformu TurkishExporter ile pazarda yeni müşterilere ulaşan Tarmond, yurtdışı satış süreçlerini kısaltarak hızlandırdı. Firma platform sayesinde fuarlara dahi gerek duymaksızın ihracatını her sene %20 oranında artırmak istiyor.
Dünya Standartlarında Üretim
Madeni yağ sektörünün önemli üreticilerinden Tarmond, Kocaeli'nin sanayi bölgesi Gebze'de yıllık 10.000 ton üretim kapasitesi ile 40 yıldır iç ve dış piyasanın madeni yağ talebini karşılıyor. Otomotiv ve Endüstriyel yağ üretiminin yanı sıra antifriz ve yardımcı otomotiv ürünleri gibi ürün sınıflarında da üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren Tarmond, 2013 yılından bu yana Türkiye'de Japon ve Koreli otomobil markalarının yanı sıra İtalyan ve Koreli traktörleri temsil eden grup için dünya standartlarında motor yağları üretiyor.
İhracatta Hedef Büyük
İhracatta ağırlık vererek kendilerini her geçen gün daha fazla geliştiren Tarmond hem yurt içi hem de yurtdışı pazarda dünyaca ünlü markaların projelerinde çözüm ortağı oluyor. Kalitesi ve güvenirliliğini daha fazla sayıda tüketiciyle buluşturmak ve markalarımızın bilinirliğini üst seviyelere çıkarmak isteyen Tarmond üye oldukları TurkishExporter ile hedef pazarını büyüterek potansiyel alıcılar ile kısa sürede ve daha hızlı görüşerek satış gerçekleştiriyor.
30 ülkeden fazla ülkeye ihracat yapan Tarmond, TurkishExporter ile ihracat hedefimizi daha da büyüterek yoluna devam etmek isteyen firma sektöründeki satışlarını her sene düzenli olarak yüksek oranlarda arttırmak istiyor.
Uzun dönem stratejileri ve küresel piyasalardaki rekabetçi hedefleri doğrultusunda değerlendirmeler yapan Tarmond, üretim ve satış faaliyetlerini başarıyla tamamlayarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Browse Other Stories
Support Whatsapp Back to Top