DIRINLER MAKINA SAN. TIC. A.S.

Türkiye
year 12 YIL

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş 1952 yılında İZMİR′de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2 si kapalı toplam 24.000 m2 alan üzerinde 15 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi ve 30 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantirik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi ve 250 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir.

Ürettiğimiz preslerle dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fabrikamızda aynı zamanda CNC Torna, Çift Kolonlu CNC Freze ve PLC kontrollü Matkap tezgahlarıda üretilerek müşterilere hizmet verilmektedir.Tüm ürünlerimiz her türlü üretim ve dizayn hatalarına karşı iki yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmetleri verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler de üretilmektedir.Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde ′′MAMUL MESULİYETİ SİGORTASI′′ bulunmaktadır.

Dirinler Grubunda,
Maksaş Makina Sanayii A.Ş. ′′LUPAMAT′′ markasıyla Vidalı ve Pistonlu hava kompresörleri üretmekte ve Dirinler Döküm Sanayi A.Ş müşteri taleplerine göre parça bazında 15 tona kadar yıllık 8.000 ton pik ve sfero döküm parçalar yapılmaktadır.

Devamını Oku
Konum
0 /50