KENMAKS TARIM MAK. SAN. VE TIC.

Türkiye
year 9 YIL

KENMAKS Tarım Makineleri San. Kenan ÖZCAN ve Hasan Yücel OLGUNÇELİK tarafından, mütevazı bir bütçe ile kaliteli ürünlerin yalnızca büyük paralarla yapılamayacağı, bunun için önce birikim, yetenek ve bilgi gerektiği görüşünü benimseyerek, Konya‘da kurulmuştur. Halen, 500 m² kapalı, 3000 m² de açık alanda, faaliyetini sürdürmektedir.

 
Ana faaliyet konusu; tarım makineleri imalatı olan firmamız, zaman içinde, tecrübe ve becerisini arttırarak ürün yelpazesini ve makine parkını genişletmiştir. İşletmemiz halen; yem ezme makinesi, yem kırma makinesi, çeşitli büyüklük ve donanımda yem karma ve dağıtma römorku ve otomatik hayvan kaşağısı gibi hayvancılık ekipmanlarının üretimini sürdürmektedir.
 

KENMAKS, markalı ürünlerin; Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerindeki hayvancılık işletmelerine, ayrıca Türkiye genelindeki Tarım Kredi Kooperatifleri ve Pancar Kooperatiflerinden oluşan geniş bir pazara yayılmasını hedeflemekteyiz. Bu hedefi belirlememizde, en büyük etken, ürünlerimizin kalitesi ve makinelerde oluşacak arızaları hızlı bir şekilde giderecek olan teknik servis ekibimizin mevcudiyetidir.

Devamını Oku
Konum
0 /50