MARMARA METAL CO.


GOLD-DGOLD-D
VİP Firma VİP
Türkiye

MARMARA METAL FİRMA PROFİLİ

1994 yılında kurulan Marmara Metal başlıca Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Balkan ülkelerindeki döküm ve demir çelik endüstrisine ham madde ve kimyasal katkı maddeleri tedarik etmektedir.

Marmara Metal’ in hizmet alanının kısa sürede genişlemesi üzerine, 50.000 m2 ’lik alan ile İstanbul’un Tuzla İlçesinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Döküm ve Çelik Endüstrisinde Ana Hammadde girdisi olarak kullanılan;

Her tür Ferro Alyajlar
Demir dışı metaller
Pik Çeşitleri (Döküm, Sfero, Çelik)
Aşlayıcılar
Refrakterler
Karbon Vericiler
Reçineler
Maça Boyaları

Ayrıca firma, kendi maden sahalarından elde ettiği krom cevheri ve bakır konsantresini çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Marmara Metal, 1500 civarındaki müşterisine Döküm ve Çelik Endüstrisi hammadde tedariği yapmaktadır. Sahip olduğu lojistik hizmetleri ile Türkiye’nin her yerinde müşteri odaklı çalışarak, istenen termin hedefine ulaşmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen 100 kişilik personel, 10 kişilik mühendis kadrosu, 300’e yakın ürün çeşidi ve Malzeme stoklarıyla müşterilerinin acil ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

İthalat yaptığı başlıca ülkeler; Avrupa Ülkeleri, A.B.D., Rusya, Çin, Ukrayna, Brezilya, Hindistan ve Güney Afrika’dır.

Marmara Metal’ in merkez ofisi Tuzla/İstanbul’da olup, aynı zamanda Konya, İzmir, Bursa, Ankara’da stok sahaları ve satış ofisleri bulunmaktadır.

Firma, İstanbul ve Bursa Serbest Bölgede sahip olduğu kapalı stok alan avantajıyla yerli müşterilerine zamanında teslim ve servis olanağı sunmakta aynı zamanda, Türkiye, Orta Doğu, Balkan ülkelerini kapsayan müşteri portföyüyle proforma fatura bazında satış yaparak direkt ithalat yapabilme ve vergi avantajı sağlayabilmektedir.

Devamını Oku