ORIENTAL ELEKTRONIK TIC. LTD. STI.

Türkiye
year 8 YIL

1985 yılında Kablosuz İletişim Sistemlerinin tasarım ve üretimine başlayan Oriental Elektronik, Okullar, Camiler, Belediyeler, Endüstriyel Tesisler ve Askeri Alanlar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm Lokal Alanlarda yüksek kaliteli Kablosuz Seslendirme ihtiyaçlarına cevap veren Orient Kablosuz Seslendirme ürünleri ve Kablosuz Ses Yayın Sistemleri ile faaliyet göstermektedir.

ISO 9000 kalite yönetim sistem standartlarına uygun ve isteklerini karşılayacak şekilde faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, kalifiye ve deneyimli teknisyen ve mühendisleriyle teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeni ürünler geliştirmekte, daha çeşitli ürünler için “Araştırma ve Geliştirme” çalışmalarıyla sektörün ufuklarına yeni boyutlar kazandırmaktadır.

"% 100 Yerli Tasarım, % 100 ORIENT" sloganı ile çıktığımız yolda her zaman müşterilerimize yakın olmayı, fikirlerini dinlemeyi, her türlü problemlerine çözüm getirmeyi kendimize görev bildik. Onlara, sonuna kadar arkasında durabileceğimiz yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Oriental Elektronik olarak hedefimiz, kablosuz seslendirme sektöründe ulusal ve uluslararası alanda sesimizi duyurmak, sektöründe hep bir adım önde olmak, kazançlarımızı daha üstün ürünler üretebilmek için yatırıma dönüştürmek ve bize duyulan güveni asla boşa çıkarmamaktır.

ORIENT Kablosuz Seslendirme Ürünlerimiz, tamamıyla kendi tasarımlarımızla üretiliyor. Kalifiye ve deneyimli teknisyen ve mühendislerimizle teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeni ürünler geliştiriyor, daha çeşitli ürünler için “Araştırma ve Geliştirme” çalışmalarıyla sektörün ufuklarına yeni boyutlar kazandırıyoruz.

Firmamız Ankara Sanayi Odası üyesidir.

BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ

- Camiler
- Belediyeler
- Okullar
- Askeri Alanlar
- Halı Sahalar
- Sanayi Siteleri
- Tatil Köyleri ve Oteller
- Mezarlıklar
- Köyler ve Küçük Kasabalar
- Fabrikalar
- Benzinlikler
- Gezinti Tekneleri
- Park ve Yürüyüş Alanları
- Tren Garları ve Otogarlar
- Pazar Yerleri
- Toplantı Salonları
- Hastaneler
- Dinlenme tesisleri ve ihtiyaç duyulan daha birçok alan…

Devamını Oku
Konum
0 /50