OZYILDIZ HYDRAULIC PNEUMA TIC.


Türkiye

OZYILDIZ HYDRAULIC FİRMA PROFİLİ

Çözüm odaklı, işlerinde dikkatli ve titiz olmaya özen göstermesi, konudaki uzmanlığımızı müşterilerine kanıtlayarak bir adım öne geçmesiyle ismini duyurmakta ve gelişmektedir.

Ürün kalitesinden taviz vermeden , müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmanın , ismi kalıcı yapacak bir misyon olduğunun bilincinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyon ve Misyon
En iyi kaliteyi en iyi fiyata sunma amacı ile yıllardır hizmet veren firmamızın misyonunun temel taşı tabiî ki müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece kaliteli makine teslimatı değil özellikle kaliteli teknik destekle sağlanabileceği bilincinde olan firmamız bu anlayışını tüm kadrosu ile benimsemiştir.

Özyıldız Hidrolik sadece bir makine imalatçısı değil aynı zamanda hizmet verdiği değerli müşterilerinin çözüm ortağıdır. Bu anlamda bizi tercih eden değerli müşterilerimizin 365 gün 24 saat hizmetindeyiz. Hiçbir sistemin hatasız, problemsiz olamayacağı bir gerçektir. Burada önemli olan karşılaşılan sorunun kısa sürede etkin bir şekilde çözümlenebilme yetisidir.

Kalitemiz geleceğimizdir, Ve biz geleceğimizi önemsiyoruz.

Devamını Oku