POLIPA PLASTIK AMBALAJ LTD. STI.

Türkiye
year 14 YIL

Polipa, sadece yeni kuşak plastik enjeksiyon ambalajlar üretir. Ürünlerini kalıp içi etiketleme teknolojisi ile giydirir, kişiliklerini verir.

Plastik enjeksiyon ambalajlar, diğer malzeme ve üretim yöntemleri ile olan sonsuz rekabette, yeni kuşak tasarımların getirdiği yeni özellikleriyle avantaj sağlıyor.

Kalıp içi etiketler, kolay kazınmaz, sudan, nemden, düşük-yüksek ısıdan etkilenmez, en detaylı grafik ve fotoğrafları asıllarından bile daha net gösterir, ambalajla kaynaşır, birlikte yaşar.

Kalıp içi etiketleme teknolojisi, uzmanlaşmayı gerçekleştirecek kadar hassas, dünyada bile kısa geçmişe sahip yeni bir yöntemdir. Detaylı planlama ve titiz uygulama ile gerçekleştirilir. Bilginin yanı sıra deneyim çok önemlidir.
İşte Polipa, bu nedenlerle sadece bu özel üretime göre yapılandı. Gıda ambalajı üretiminin gerektirdiği standartlarda üretim koşullarına ve hijyen ortamına sahip oldu.

Biz, önce doğru sonra güzel ambalajları seviyoruz. Konuştukları dil ülkeden ülkeye farketse bile taşıdıkları ürünlere olan katkıları evrensel.

Sektörlerinde rakip olan müşterilerimiz var, yeni projelerde bile. Gizlilik bizim için en önemli ilke.

Standard ambalajlarımız içinde aradığınızı bulamazsanız da bize bilgi verin, belki yapılmaktadır, belki de sizin için yapabiliriz...

Devamını Oku
Konum
0 /50
TurkishExporter Watcher End Of TurkishExporter Watcher