İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

Pharma products - Denmark to import

how manny do i have too tag of Maximus 100 mg tablet 1ore 2 is the for stommig pain

2 dakida önce Alım Talebi Danimarka credi-Icon 10

Iron sheet pile importing - Oman

please provide me right manufacturers.

7 dakida önce Alım Talebi Umman credi-Icon 10

Importing - Peanut kernels processing line

Please we want you to give us a quotation for complete line of peanut kernels processing

12 dakida önce Alım Talebi Sudan credi-Icon 10

Medical disposabe raw materials - Tunisia import

I am looking for the raw material of medical bib polish and barette

14 dakida önce Alım Talebi Tunus credi-Icon 10

Import of poppy seeds to India

wish import legally grown poppy seeds in india

16 dakida önce Alım Talebi Hindistan credi-Icon 10

Donor chairs importing - Oman

i would like to have more information about the Donor chair

21 dakida önce Alım Talebi Umman credi-Icon 10

Veterinary pharma import to Indonesia

I am looking for Veterinary Pharmaceutical Manufacture in Turkey

23 dakida önce Alım Talebi Endonezya credi-Icon 10

Hospital Linens import request - United Arab Emirates

I am looking for Hopsital Linen distributors for a new Hospital ready to open : Location Dubai UAE.

26 dakida önce Alım Talebi Birleşik Arap Emirlikleri credi-Icon 10

Laminated worktops- Jordan importing

E cateloge for lemenat table top

30 dakida önce Alım Talebi Ürdün credi-Icon 10

Embroidery machine - Jordan importing

i need barudan machine

33 dakida önce Alım Talebi Ürdün credi-Icon 10