İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

Milk importing to Pakistan

I.want to buy milk

şimdi Alım Talebi Pakistan credi-Icon 10

Qatar - energy drinks to import

we are looking for energy drink . do you have

5 dakida önce Alım Talebi Katar credi-Icon 10

PVC facade profiles - Bulgaria to import

I am looking for a company the produces PVC facade profiles.

7 dakida önce Alım Talebi Bulgaristan credi-Icon 10

A4 paper - Uzbekistan importing

we need supplier for A4 paper

11 dakida önce Alım Talebi Özbekistan credi-Icon 10

Fabric lace importing - USA

I am coming to Turkey to buy fabric lace..

13 dakida önce Alım Talebi USA credi-Icon 10

Ukraine importing olive tree seedlings

i want to buy olive tree seedlings.

16 dakida önce Alım Talebi Ukrayna credi-Icon 10

Milking machine importing to Sri Lanka

Please kindly contact me turkey problem milking machine supplies or manufactures please contact me

19 dakida önce Alım Talebi Güncellendi Sri Lanka credi-Icon 10

Flour importation - Jordan

I am looking for a source of flour from Turkey for export to Jordan

20 dakida önce Alım Talebi Ürdün credi-Icon 10

Surgical face mask - Hong Kong to import

I would like to buy surgical facial mask in bulk. Maybe just a one time purchase.

25 dakida önce Alım Talebi Hong Kong credi-Icon 10

Cable protectors - Uzbekistan to import

I need the cable protector suplier in Turkey

27 dakida önce Alım Talebi Özbekistan credi-Icon 10