İhracat Talepleri; bu sayfada yer alan ihracat alım talepleri listesi TurkishExporter'a has ihracat geliştirme uygulamasıdır. Burada yer alan yurt dışı alım talepleri yani "ihracat talepleri" sadece Turkish Exporter'a gelen alım taleplerinden oluşur.

Bu sayfalarda yer alan hiç bir ihracat talebi, Ticaret Bakanlığı'na bağlı Yurt dışı ticaret müşavirlikleri, ticaret müşavirleri, konsolosluklar ve büyükelçiliklerden alınamamaktadır ya da başka bir yabancı kaynaktan derlenmemektedir. Burada yer alan ve son 24 saat içerisinde gelen ve canlı (aktüel) taleplerin her biri şirketimize ulaşmış gerçek alıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan TurkishExporter bu alım taleplerine 22 yıllık iş ağları ve bilgi birikimi sayesinde ulaşmaktadır. Buradaki ihracat alım taleplerinin doğduğu ana kaynak ise şirketimize ait milyonlarca sayfayı içeren "TETN - Turkish Exporter Trade Networks" sayfalarıdır. Bu "Trade Network" ise on bine yaklaşan web siteleri topluluğundan oluşmaktadır.

Burada yer alan alıcı firmaların ad, adres ve iletişim bilgileri ile alım taleplerinin detaylarını içeren her bir talep, uzman danışmanlarımızca gözden geçirildikten sonra burada yer almaktadır. Her gün ortalama 150 -200 ihracat talebi yer alan bu sayfaları ise sadece ücretli üyelerimiz görebilmektedir.

İhracat yapan her Türk şirketi böylesi bir kaynağı mutlaka kullanması gerekir. Türk ihracat şirketlerinde çalışan İhracat Müdürleri, İhracat Uzmanları, Brokerlar ve firma sahipleri her gün bu sayfaları mutlaka görmelidir. TurkishExporter ihracat portali ücretli üyeleri kendilerine gelen taleplere "MyPage" sayfalarına bağlanarak anlık olarak görebilirler.

36 ana sektör ve 450'ye yakın alt sektörde indekslenen bu ihracat mal talepleri, ihracatçıların kendi sektörlerindeki taleplere hızla ulaşılmasını sağlar. Tekstil ihracatı talepleri, tekstil ihracat talepleri sekmesinde yer alırken gıda sektörü talepleri gıda ihracat talepleri kısmında yer alır.

Burada yer alan talepleri yıllık üyelik yapmak suretiyle izleyebilen Türk firmaları ayrıca kendi sektörleri dışında yer alan alım taleplerini KİM - Kolay İhracat Müşteri sayfalarımızdan seçebilir ve istediğine erişebilir.

İhracatçı Türk şirketlerine üreticiler ve satıcılarına teklif vermek yani ihracata mal vermek istiyorsanız burada yer alan formu doldurup ihracat ürün tekliflerinizi satış olarak buraya bırakabilirsiniz.

KATEGORİLER

ÜLKELER

GÜNCEL İHRACAT TALEPLERİ

please find below our RFQ for health care supply: * Hand Sanitizer 500 ml Gel >70% Alcohol with pump - Qty: 9,000 * Disinfectant alcohol, 1L, > 70% spray - Qty: 800 * Disinfectant alcohol, 500mL, > 75% spray - Qty: 3000

8 dakida önce Alım Talebi Monaco credi-Icon 10

We produce sunflower and corn oil obtained from the seeds of the sunflower and corn seeds of Russia and UKRAINE, producing high quality in accordance with world standards and exporting to all around the world.

13 dakida önce Satış Teklifi Turkey Ücretsiz

Looking for surgical masks from 10 mln pcs

15 dakida önce Alım Talebi Poland credi-Icon 10

I need latex gloves or nitrile examination gloves

21 dakida önce Alım Talebi Bosnia and Herzegovina credi-Icon 10

Looking for Lighting Products

33 dakida önce Alım Talebi Oman credi-Icon 10

information technical and list prices export distributor in peru

38 dakida önce Alım Talebi Peru credi-Icon 10

We are interested in buying 100% PP SPUNBONDED MATERIAL 50GSM white 1.6 wide - R/Length 300 mt.

44 dakida önce Alım Talebi Spain credi-Icon 10

We herebly declare our intention to purchasing meltblown fabric (20-25g, BEF 90, 95,99) in quantity: 100 000 kg.

48 dakida önce Alım Talebi Ukraine credi-Icon 10

Kindly quote us the following items Melt blown 1. Material: 22 & 25 gsm layer with Bacteria filtration Efficiency (BFE) above 95-99.99% 2. Size: 17.5cm width 3. Packing Details:?? in rolls 4. MOQ?? 5. Price??

51 dakida önce Alım Talebi China credi-Icon 10