Todas las categorias

Cómo Trabajamos

PASO UNO Únete A Turkishexporter

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio de envío de correos electrónicos relacionados con su sector con todos los datos de contacto de los compradores.

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio de envío de correos electrónicos relacionados con su sector con todos los datos de contacto de los compradores.

PASO SEGUNDO Solicitud De Revisión

En nuestro sitio se publican miles de solicitudes de compra desde cientos de ubicaciones diferentes en todo el mundo. Puede llegar fácilmente a las solicitudes de su sector relacionadas con los productos que planea crear y exportar. Puede ver al instante las solicitudes en la página de flujo de boletín especialmente creada para usted. También ofrecemos la oportunidad de atender solicitudes fuera del sector con crédito.

En nuestro sitio se publican miles de solicitudes de compra desde cientos de ubicaciones diferentes en todo el mundo. Puede llegar fácilmente a las solicitudes de su sector relacionadas con los productos que planea crear y exportar. Puede ver al instante las solicitudes en la página de flujo de boletín especialmente creada para usted. También ofrecemos la oportunidad de atender solicitudes fuera del sector con crédito.

PASO TERCERO Trading Exitoso

Los boletines de exportación de SMYE incluyen solicitudes cuidadosamente seleccionadas de productos y servicios que son propios de Turquía. Las solicitudes recopiladas y editadas por nuestro personal experto, a las que es posible que nunca llegue, se le entregan en este boletín; de esta forma, le permite realizar correspondencia para entrar en nuevos países y mercados lo antes posible.

Los Boletines de Exportación PYME incluyen solicitudes cuidadosamente seleccionadas de los productos y servicios propios de Turquía. Las solicitudes recopiladas y editadas por nuestro personal experto, a las que es posible que nunca llegue, se le entregan en este boletín; de esta forma, le permite realizar correspondencia para entrar en nuevos países y mercados lo antes posible.

¿Por Qué Unirse A Nosotros?

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio intensivo activo para cada miembro con el número de mensajes que exceden los 300.000 mensuales enviados a nuestros miembros.

Membresía Fácil

Con 17 años de experiencia en centros de desarrollo de exportaciones del sector privado, es la más antigua y todavía la única empresa privada en su campo. Oportunidades de negocio entre 36.000 y 50.000 anualmente, con solicitud de compra directa actualizadas que no se pueden encontrar en ninguna otra fuente. Servicio intensivo activo para cada miembro con más de 300.000 mensajes al mes.

Solicitudes Sectoriales

Ser proveedor para las solicitudes sectoriales en el mundo, identificar los sectores que le definen y examinar las solicitudes en el mundo

Comercio Fácil

Operar con Turkishexporter ahora es más fácil. Regístrese ahora y comience a operar para satisfacer las solicitudes de todo el mundo

Cientos De Empresas, Miles De Productos Le Esperan Aquí!

Ver Toda La Empresa

No Pudo Encontrar Los Productos Que Busca?

Comuníquese con nuestros amigos que pueden ayudarlo más fácilmente con los productos que no puede alcanzar con nuestro personal experto.

Iniciar La Conversación

We introduce your products fastest, to companies all over the world.

EMPRESA
USUARIO
MENSAJE
PERFIL
ANUNCIOS

Historias De Éxito En La Exportación

Los usuarios nos dicen qué tan exitosos son en el oficio que comenzaron con TurkisExporter .

Todas Las Historias

Sinerji Rulman’dan İhracat Atağı!

Sinerji Rulman’dan İhracat Atağı! Konya’da faaliyet gösteren Sinerji Rulman İç ve Dış Ticaret firması e-ihracat ile yurt dışı pazarını genişletti. Sinerji Rulman İç ve Dış Ticaret, rulman, lineer Sistemler, otomasyon ve güç aktarma organları alanında 2019’tan tarihten itibaren hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında aktif faaliyetler göstererek kısa sürede sektörün önemli firmalarından biri olmuştur. Müşterilerinin kullanacağı ürünleri verdiği teknik desteği ile müşterileri ile birebir gerçekleştirdiklerini belirten Sinerji Rulman İç ve Dış Ticaret firma kurucusu Bekir Safa Kaplan; kaynak otomasyonu, paketleme makinaları, değirmen makinaları ve daha pek çok özel makinalar ve mekanik ortamlar için rulman, lineer sistemler, mekanik güç aktarma organları, yedek parçalarını teknik destek hizmetimiz ile önemli markaların çözüm ortağı olarak çalıştıklarını söyledi. Pandeminin gölgesinde geçen 2020 yılında dijitalleşme tüm dünyada yayılırken, küresel perakende e-ticaret hacmini TurkishExporter ile değerlendiren Sinerji Rulman İç ve Dış Ticaret firması büyüme ivmesini hızlandırdı. Başarılı İhracat stratejilerinde dijitalleşme çalışmaların ağırlık veren Sinerji Rulman İç ve Dış Ticaret firma kurucusu Bekir Safa Kaplan; “TurkishExporter sistemi ile tanışma ve çalışma fırsatımız oldu. Platforma katıldıktan kısa zaman sonra 10'dan fazla ülkeye ihracat kapılarımız açıldı ve şu an dünyanın birçok ülkesinden farklı firmalar ile görüşme halindeyiz. Açıkçası bu kadar verim alacağımızı düşünmüyorduk. TurkishExporter ekibine teşekkür ederiz.’’ dedi.

Read More
Bekir Safa KAPLAN Şirket Sahibi

PEMKA ELEKTRİK 15 ÜLKEDEN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR!

İstanbul’da kurulan ve 1994 yılından günümüze dek modern üretim tesislerinde son teknoloji makine parkurlarıyla elektrik ve aydınlatma alanında dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Pemka Elektrik dünyanın birçok ülkesinde güçlü partnerlere sahip olduğunu ve ihracat ağını daha da artırmayı hedeflediğini açıkladı. Türkiye pazarının %50’sine yakın hakimiyeti ve 20 ülkeden fazla ülkeye yaptığı ihracatlar ile kendi sektöründe standartlarını sürekli takip ederek son güncellemeler ile stratejisini oluşturduğunu vurgulayan Pemka Elektrik, kaliteli üretim ve montaj hizmeti ile birçok önemli marka ve firmanın çözüm ortağı konumunda olduğunu belirtti. Pemka Elektrik Ürün Kalitesiyle Fark Yaratıyor Sektördeki 26 yıllık tecrübesiyle kaliteli üretime öncelik veren Pemka Elektrik piyasaya sundukları her bir ürünün üretim aşamasından başlayarak imalat, montaj ve satış süreçlerinde uzman kadrosu ile sahip olduğu donanım ve ekipmanlar ile sürekli kendini yenileyerek dünyaya daha kaliteli hizmet sunabilmek adına yeni yatırımlarımlar gerçekleştirdiklerini dair açıklamalar yaptı. Pemka Elektrik’in tecrübeli genel müdürü Emre Pembeci; Dünya’nın her noktasına ulaşma hedefi ile kısa sürede ihracat ağını geliştirerek bu alanda Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu olan TurkishExporter ile çalıştıklarını belirtti. ‘Sektörde ihracat ve ithalatçıları bir araya getiren güvenilir ve kaliteli hizmeti olan TurkishExporter sayesinde güzel ihracatlar yaptık ve platform üzerinde halen aktif görüşmelere devam ediyoruz. Üyeliğimizin daha 1 yıl olmamasına rağmen 300.000 dolarlık bir ihracat kazanımı sağladık.’ dedi. Pandemide Hız Kesmeden Üretime Devam Etti 2020 yılında tüm dünya pandeminin etkisindeyken bile üretimine hız kesmeden devam eden firma, yaptığı ihracatlar sayesinde Türkiye ekonomisine pozitif katkı sağladı. Pemka Elektrik genel müdür Emre Pembeci, her yıl hedeflediklerinin üzerinde bir ihracat büyüme ivmesi yakaladıklarını belirtirken bu sene birlikte çalıştıkları e-ihracat platformu olan TurkishExporter ile hedeflerini büyüttüklerini söyledi. ‘2021 başından bu yana TurkishExporter’un katkılarıyla birlikte ihracat oranlarımızda %30’luk bir büyüme hedefliyoruz.’’

Read More
Emre PEMBECİ Genel Müdür

OTANTİK TEKSTİL İHRACAT HACMİNİ ARTTIRDI!

Otantik Tekstil LTD. ŞTİ., kadın & erkek hazır giyim alalında farklı ürün gruplarında kendi bünyesinde imalat yaparak tekstil sektöründe öncü olan firmalardan birisidir. Sektördeki son teknolojiyi yakından takip ederek üretimine her geçen gün artı bir değer katan Otantik Tekstil LTD. ŞTİ. farklı ürün gruplarında imalat yapmakta ve dönemsel değişen taleplere göre üretim kapasitesini artırarak talebin yoğun olduğu gruplara göre ayarlayabilmektedir. 2007 yılında Antalya’da ihracat yapmaya başlayan Otantik Tekstil LTD. ŞTİ. 2011 yılında operasyonel süreçleri İstanbul’a taşınmış ve 2011 yılından beri sadece ihracata odaklanarak dünyanın dört bir yanına üretim yapmaktadır. 14 yıldır dünya için üretim yaparak başarılı ihracatlar gerçekleştiren Otantik Tekstil LTD. ŞTİ.’in ihracat uzmanı ve e-ticaret direktörü Mehmet Sadık e-ihracat alanında TurkishExporter ile çalıştıklarını belirtti. “Kullanıcı dostu ara yüzü ile birçok farklı pazarlama yöntemini içerisinde bulabileceğimiz bir platform. Hem sektöre göre filtre edilmiş taze talepleri görebiliyoruz hem de konşimento veri tabanı ile doğrudan ilgili firmalara pazarlama girişimlerinde bulunabiliyoruz.’’ Dünya markası olma hedefi doğrultusunda başarılı stratejiler geliştiren Otantik Tekstil LTD. ŞTİ. Exve Exclusive markasını kurarak ürünlerini bugüne kadar 55’in üzerinde farklı ülkeye ihraç etmiştir. İhracatta ulaştığı ülke sayısını da hızla artırmak, bu pazarlardaki hacmi artırmak ve Türk markasını daha geniş coğrafyalara yaymak için etkili projeler üretmeye devam etmektedir. Pandemi sürecinde tekstil sektöründe dijital süreçlerin önemini vurgulayan Otantik Tekstil LTD. ŞTİ. ihracat uzmanı Mehmet Sadık; “Henüz yüzde bazında baktığımızda e-ticaret, toplam ticaret hacminde geleneksel ticaret yöntemlerine göre zayıf gözükse de özellikle yaşadığımız pandemi sürecinde dijital süreçlerin yaygınlaşması çok daha hız aldı. Biz B2B platformları etkin kullanmaya yönelik stratejiler gerçekleştiren bir firmayız. Ancak bu önümüzdeki süreçte çok daha etkin B2B platformları kullanarak e-ihracat yardımı ile ihracat hedeflerimize nasıl daha hızlı ulaşabiliriz onları planlıyoruz.’’ Tekstil sektöründe son gelişmeleri yakından takip ederek yeni yatırımlar yapan ve ihracattaki hedeflerini de büyüten firma bu alanda e-ihracat B2B platformu olan TurkishExporter’ı aktif olarak kullanan Tekstil ihracat uzmanı Mehmet Sadık kullanıcı deneyimini de aktardı. “İlk önce TurkisExporter’a girerek siteyi güzelce incelemelerini ve taleplere göz atmalarını dilerim. Kendi sektörleri için yeterli talep ve bir iş potansiyeli görmeleri takdirinde bir yetkili ile iletişime geçmelerini mutlaka öneririm. Yetkili TurkishExporter personeli gerekli olan tüm detayları paylaşacaktır. Eğer üye olan firma ihracat yapma konusunda istekli ise ve sektör olarak yeterli talep görüyor ise ödeyecekleri ücreti çıkarabileceklerini düşünüyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Read More
Mehmet SADIK İhracat Uzmanı

MT SAĞLIK YURT DIŞI PAZARINI B2B PLATFORMU İLE GENİŞLETTİ!

Medikal ve sağlık sektörü son yıllarda küresel ölçekte önemli büyüme göstermesi ile faaliyetlerini hız kazandıran Mt Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. uzun yıllardır yurt içi pazarda gösterdiği başarıları, yurt dışı pazara taşımak adına TukishExporter ile çalıştıklarını belirtti. İsrail, İran, Ürdün, Lübnan, Fas, Kamerun, Kosova, Arnavutluk, Bulgaristan, Litvanya, Özbekistan, Pakistan, Yemen, Bahreyn, Libya, Makedonya, Hindistan, Yunanistan, Ukrayna, İngiltere gibi ülkelerde gösterdikleri başarılı ihracat faaliyetlerini genişletmek isteyen Mt Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dış Ticaret sorumlusu Rabia Sert, “Yurtdışı pazarda gösterdiğimiz ve göstereceğimiz başarılarda, bize destek sağlayan en güvenilir platform olarak gördüğümüz TurkishExporter üyeliğimizin 5. yılında birçok ülkeye ihracat gerçekleştirdik’’ dedi. 16 yıllık tecrübesiyle medikal ve sağlık sektörünün başarı firmaları arasında yer alan Mt Sağlık Ürünleri B2B e-ihracat platformu TurkishExporter’ın güçlü iş birliği ile yurtdışında distribütör firmalar elde edip, marka ve firma bilinirliğimizi sağladıklarını vurguladı. Dünyada hızla değişen şartlar medikal ve sağlık sektörünün en az savunma sanayisi kadar stratejik öneme haiz olduğunu belirten ve büyük yatırımlar yapan Mt Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 11 kategoride 150’yi aşkın ürün çeşitliliği ile yüksek kalite standartları doğrultusunda daima en iyiyi sunmak üzere çalışarak, her geçen gün büyüyerek yükselmeye devam etmektedir. Medikal ve sağlık sektörüne yurtdışından taleplerin her geçen gün daha da arttığını ve büyüme potansiyelinin yüksek, stratejik bir sektör olduğunu vurgulayan Sert, “Küresel hedeflerimize ulaşmak için; Yurt dışı fuarlarda tanıştığımız firmalar dışında, TurkishExporter’ın anlık ihtiyaç duyan müşterileri bulmamızı sağlaması, bizim pazar payımızı yükseltmemizde önemli bir destek sağlamaktadır.’’ dedi.

Read More
Rabia SERT Dış Ticaret Sorumlusu

ŞEHZADE DIŞ TİCARET, TURKISHEXPORTER İLE 2 AYDA İHRACAT PAZARINI GENİŞLETTİ!

Giyim, gıda, kuruyemiş ve taş mermer sektörlerde faaliyetlerine başlayan Şehzade Dış Ticaret ve Lojistik, kuruluşundan bu yana geçen 10 yıllık dönem içerisinde, ürünlerinin neredeyse tamamına yakınını birçok ülkeye ihraç eder konuma ulaştı. Pandeminin gölgesinde geçen 2020’nin ardından, yeni yılda yeni hedeflere odaklanan Şehzade Dış Ticaret ve Lojistik firması kurucu ve üst düzey yöneticisi olan Abdulkadir Barçın, “Pandemiyle birlikte daha da hız kazanan dijital dönüşüme ayak uydurmanın yanı sıra, ihracatta yeni pazar arayışlarımızı ve görüşmelerimizi üye olduğumuz B2B e-ihracat platformu TurkishExporter ile gerçekleştiriyoruz.” dedi. Şehzade Dış Ticaret ve Lojistik ihracat stratejilerinde yenilikleri ve teknolojiyi ön planda tuttuklarını ve bu bağlamda TurkishExporter’a üyeliklerinden sonra belirledikleri ihracat hedeflerine kısa vadede ulaşabileceklerini ifade eden Barçın “İlk etapta üye olurken endişelerimiz vardı ama kısa bir sürede TurkishExporter platformundaki alıcılar ile yaptığımız görüşmeler, ihracata dönüşünce bu platformun daha önceden tercih etmemiz gereken güvenilir bir sistem olduğunu gördük. Libya, Sri Lanka, Yemen ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne yüklü miktarda ihracatlar yaptık. Üyeliğimizi bu bağlamda uzun yıllar devam ettirmeyi düşündüğümüzü ve sektördeki diğer firmalara gözü kapalı güvenebilmelerini söyleyebilirim. Ayrıca TurkishExporter sisteminde çalışan herkesin saat ve zaman demeden firmamıza olan ilgilerine de teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Read More
Abdulkadir BARÇIN Şirket Yöneticisi

HALK HİJYENİK ÜRÜNLER TURKISHEXPORTER İLE SEKTÖRÜNDE GİRİLMESİ ZOR OLAN YENİ PAZARLARA ULAŞTI!

Halk Hijyenik Ürünler ve Deterjan Sanayi kalite standartlarına uygun, alanında en ileri teknolojiye sahip hızlı üretim ve paketleme hatları ile hijyenik bir ortamda antivirüs maske, kadın pedi, bebek bezi, ıslak mendil, yetişkin bezi gibi ürün gruplarında yüksek kapasitede üretim gerçekleştirmektedir. 2003’ten beri ihracat yapan ve şu an 6 kıtada 63 ülkeden fazla ülkeye ürün gönderen Halk Hijyenik Ürünler ve Deterjan Sanayi kaliteli üretim, yenilikçi büyüme ve etkin yönetim anlayışı ile B2B e-ihracat platformu TurkishExporter ile çalıştıklarını belirten ihracat departman şefi Yiğit İNSELÖZ, “Covid-19 ile yaşadığımız şu dönemde yurt dışı gezileri ve fuar katılımlarını durdurduğumuz için online platformlar son derece elzem hale geldi. TurkishExporter ise bunların içinde gerçek talep barındıran, ciddi alıcıları ciddi üreticilerle buluşturan bir platform olarak öne çıkıyor. Yazılım olarak da kesinlikle yanlı algoritmalara sahip değil bazı platformlarda kullanılan algoritmalar belirli ülke ve firmaları ön plana çıkarırken TurkishExporter alt yapısında kesinlikle böyle adaletsizlikler yok.’’ dedi. Halk Hijyenik Ürünler ve Deterjan Sanayi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi olmakla beraber dünyada da sektöründe önemli bir yere ulaşmış ve kurulduğu günden bu yana, profesyonel, deneyimli ve cesur yönetim kadrosu ile sürekli büyüyen ve yeni yatırım kararları ihracatta Türkiye’yi temsil eden öncü markalardan birisi olmuştur. Güney Amerika, Kuzey Amerika, Okyanusya, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarına yaptıkları ihracatı daha da fazlalaştırmak ve markalarının en uç noktadaki ülkelere ulaştırmak için B2B e-ihracat platformunda TurkishExporter ile çalıştıklarını belirten İNSELÖZ, “TurkishExporter ile ilk defa Polonya ihracatımız oldu. Toplam ihracat yaptığımız ülke sayısı baz alınınca çok büyük bir artı gibi görünmese de Polonya gibi sektörümün önde üreticilerinin yerleşik olduğu bir ülkeye ihracat yapmak büyük başarı. Çine plastik ürünleri satmak gibi bir başarı…’’ dedi. İhracat odaklı düşünmeye ve alternatif pazarları keşfetmeye ara vermeden devam eden Halk Hijyenik Ürünler ve Deterjan Sanayi ihracat departman şefi Yiğit İNSELÖZ Küresel ticaretin tamamen dijitalleşmeye başladığını, dünyanın önemli bir bölümünün de bunu tamamladığını ifade etti. “Rusya ve Ukrayna pazarlarına açılma projemiz var, oradaki gerçek alıcılarla iletişime geçme konusunda yegane ve tek aracımız TurkishExporter. Artık eskisi gibi firmanın info adresine mail ve katalog göndermek vesaire pek bir işe yaramıyor, o dönemler de interrupting marketing dönemi gibi kapandı. Manyetik pazarlama ile herkese ulaşmak değil alıcıya ulaşmak büyük önem kazandı. TurkishExporter’da muazzam bir kaynak bu konuda.’’ Halk Hijyenik Ürünler ve Deterjan Sanayi birçok ürün grubundaki üretimlerinde, kalite ve güven kriterleri ön plan tutması ve bu kaliteyi doğru fiyat politikası ile pazar dinamiklerini de göz önünde bulundurarak pazar paylarını artırmaya yönelik hamleler yaptığını belirten İNSELÖZ, “İhracat hedeflerimizin planı dahilinde üye olduğumuz TurkishExporter’daki talepler kesinlikle gerçek talepler, alıcılar ciddi ve ithalat niyetli firmalar. Üyelik maliyeti ise bir sevkiyatta çıkıyor, yani platform zaten kendini amorti ediyor o nedenle ortada aslında üyelik maliyeti diye bir şey yok.’’ diyerek sektördeki firmalara B2B e-ihracat platformu TurkishExporter hakkında düşüncelerini de söyledi.

Read More
Yiğit İNSELÖZ İhracat Departman Şefi

SOLEM MAKİNE, TURKISHEXPORTER İLE İHRACATTA YENİ HEDEFLER BELİRLEDİ.

Avrupa standartlarında fırın sektörüne yönelik üretim yapan Solem Makine Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. B2B e-ihracat platformunda üyeliğinin ikinci yılında TurkishExporter ile yeni hedefler belirliyor. İhracat sorumlusu Elif Aydın fırıncılık, pastacılık, unlu mamuller, restoran zincirleri, kafeler, oteller ve catering alanlarında hizmet verdiklerini yüksek kalitede, amacına uygun, yüzde yüz verimli makine ve ekipmanları ürettiklerini söyledi. Geçen yıl altı ülkeye ihracat yaptıklarını, bunlardan ikisinin B2B e-ihracat portalında üyesi oldukları TurkishExporter aracılığı ile gerçekleştirildiğini belirten Aydın, ‘’Değişik coğrafyalarda yeni alıcılar bulma gayretindeyiz. TurkishExporter ile ihracatta yeni kapıların açılacağına inanıyoruz.’’ dedi.

Read More
Elif AYDIN İhracat Sorumlusu

ERDEMLER SOĞUTMA TURKISHEXPORTER İLE BİRLİKTE 15 ÜLKEYE İHRACAT YAPTI!

Erdemler Soğutma A.Ş. ihracat sorumlusu Ömer Küçükarslan, ‘’B2B ihracat portalında üç yıldır üyesi olduğumuz TurkishExporter ile iş birliğimiz sonucu, zorlu pandemi süreci yaşanan 2020 yılını etkilenmeden atlattık.’’ dedi. Hedeflerinin müşteri istekleri doğrultusunda şartları zorlayarak kalitede zirveyi tutmak ve sektördeki ürün yelpazesine sürekli yeni alternatifler sunmak olduğunu belirten Küçükarslan ‘’Geçen yıl tüm dünyayı etkileyen pandemiye rağmen ihracatımızı TurkishExporter sayesinde bir önceki yıl seviyesinde tutmayı başardık.’’ diye konuştu. B2B ihracat portalında birlikte yol aldıkları TurkishExporter ile 2020 yılında 15 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini ifade eden Ömer Küçükarslan, bu yıl daha fazla ülke ve firmaya ulaşarak ihracatlarını artıracaklarını sözlerine ekledi.

Read More
Ömer KÜÇÜKARSLAN İhracat Sorumlusu

AKAY ÇİKOLATA, İHRACAT YELPAZESİNİ TURKISHEXPORTER İLE YÜZDE 50 GENİŞLETECEK!

Başta Türkiye pazarı olmak üzere dünya piyasalarında önde gelen firmalar arasında yer almak isteyen Akay Çikolata Bisküvi Gıda Sanayi Tic. LTD ŞTİ, bu yıl B2B e-ihracat platformu TurkishExporter ile ihracat hedefini yüzde 50 artıracak. Dış Ticaret Sorumlusu Abdülkadir Akay, sektörde 40 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirterek ‘’Halen 40 ülkeye ihracat yapıyoruz. B2B ihracat portalında üyesi olduğumuz TurkishExporter ile ihracat yaptığımız ülke sayısını bu yıl 60’a çıkarmayı hedefledik’’ dedi. Kaliteden ödün vermeden lezzetli, farklı her zevke ve damak tadına hitap eden ürünler ortaya çıkardıklarını belirten Akay ‘’Geliştirdiğimiz ürünlerle çikolata ve şeker sektöründe ortaya koyduğumuz farkımızı TurkishExporter ile geniş bir coğrafyaya yaymak istiyoruz. Hedefimiz dünya pazarında rakipsiz bir marka olmak’’ diye konuştu.

Read More
Abdülkadir AKAY Dış Ticaret Sorumlusu

NETAŞ MADENCİLİK TUKISHEXPORTER İLE 6O BİN TON KEDİ KUMU İHRACATI HEDEFLİYOR!

Netaş Madencilik LTD. ŞTİ. B2B e-ihracat platformunda üyesi olduğu TurkishExporter ile bu yıl Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine 60 bin ton kedi kumu ihracatı hedefliyor. İhracat sorumlusu Selman Soydan, üretimde en yüksek kalite ve rezerve sahip olan beyaz kalsiyum bentonit ocağına sahip olduklarını, pandemiye rağmen geçen yıl TurkishExporter partnerliğinde 41 ülkeye 25 bin ton kedi kumu ihraç ettiklerini söyledi. Üretim sürecinde ileri teknolojiye sahip olduklarını, en kaliteli butik kedi kumu üretimini gerçekleştirdiklerini ifade eden Soydan ‘’Tüm ekipmanlarımızı yeniledik. Bu zor zamanda ilaç gibi gelen TurkishExporter ile ihracatımızı 60 bin tona çıkaracağız. Birçok ülkeden talepler gelmeye devam ediyor’’ dedi.

Read More
Selman SOYDAN İhracat Sorumlusu

¡inicie una prueba gratuita de 14 días!

Regístrese gratis en TurkishExporter ahora y comience la prueba gratuita durante 14 días sin ningún pagamento!