Todas las categorias

Cómo Trabajamos

PASO UNO Únete A Turkishexporter

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio de envío de correos electrónicos relacionados con su sector con todos los datos de contacto de los compradores.

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio de envío de correos electrónicos relacionados con su sector con todos los datos de contacto de los compradores.

PASO SEGUNDO Solicitud De Revisión

En nuestro sitio se publican miles de solicitudes de compra desde cientos de ubicaciones diferentes en todo el mundo. Puede llegar fácilmente a las solicitudes de su sector relacionadas con los productos que planea crear y exportar. Puede ver al instante las solicitudes en la página de flujo de boletín especialmente creada para usted. También ofrecemos la oportunidad de atender solicitudes fuera del sector con crédito.

En nuestro sitio se publican miles de solicitudes de compra desde cientos de ubicaciones diferentes en todo el mundo. Puede llegar fácilmente a las solicitudes de su sector relacionadas con los productos que planea crear y exportar. Puede ver al instante las solicitudes en la página de flujo de boletín especialmente creada para usted. También ofrecemos la oportunidad de atender solicitudes fuera del sector con crédito.

PASO TERCERO Trading Exitoso

Los boletines de exportación de SMYE incluyen solicitudes cuidadosamente seleccionadas de productos y servicios que son propios de Turquía. Las solicitudes recopiladas y editadas por nuestro personal experto, a las que es posible que nunca llegue, se le entregan en este boletín; de esta forma, le permite realizar correspondencia para entrar en nuevos países y mercados lo antes posible.

Los Boletines de Exportación PYME incluyen solicitudes cuidadosamente seleccionadas de los productos y servicios propios de Turquía. Las solicitudes recopiladas y editadas por nuestro personal experto, a las que es posible que nunca llegue, se le entregan en este boletín; de esta forma, le permite realizar correspondencia para entrar en nuevos países y mercados lo antes posible.

¿Por Qué Unirse A Nosotros?

Con 24 años de experiencia en el centro de desarrollo de exportaciones, TurkishExporter es la empresa privada más antigua en su campo. Anualmente 90.000 y más oportunidades comerciales que contienen solicitudes de compra directas y actualizadas que no encontrará en ningún otro recurso. Servicio intensivo activo para cada miembro con el número de mensajes que exceden los 300.000 mensuales enviados a nuestros miembros.

Membresía Fácil

Con 17 años de experiencia en centros de desarrollo de exportaciones del sector privado, es la más antigua y todavía la única empresa privada en su campo. Oportunidades de negocio entre 36.000 y 50.000 anualmente, con solicitud de compra directa actualizadas que no se pueden encontrar en ninguna otra fuente. Servicio intensivo activo para cada miembro con más de 300.000 mensajes al mes.

Solicitudes Sectoriales

Ser proveedor para las solicitudes sectoriales en el mundo, identificar los sectores que le definen y examinar las solicitudes en el mundo

Comercio Fácil

Operar con Turkishexporter ahora es más fácil. Regístrese ahora y comience a operar para satisfacer las solicitudes de todo el mundo

Cientos De Empresas, Miles De Productos Le Esperan Aquí!

Ver Toda La Empresa

No Pudo Encontrar Los Productos Que Busca?

Comuníquese con nuestros amigos que pueden ayudarlo más fácilmente con los productos que no puede alcanzar con nuestro personal experto.

Iniciar La Conversación

We introduce your products fastest, to companies all over the world.

EMPRESA
USUARIO
MENSAJE
PERFIL
ANUNCIOS

Historias De Éxito En La Exportación

Los usuarios nos dicen qué tan exitosos son en el oficio que comenzaron con TurkisExporter .

Todas Las Historias

Vemis Çelik TurkishExporter ile İhracat Hacmini Artırdı!

2019 senesinden beri demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Vemis Çelik, pandemi süreci içerisinde TurkishExporter'a gelen farklı coğrafyalardan talepler ile portföylerini geliştirerek 5 ayrı ülkeden 8 farklı alıcıya ulaşarak ihracatlarını gerçekleştirdi. Metal sektörünün merkezi olan Hatay / İskenderun'da 2000 yılında kurulan ve demir-çelik ürünleri alanında faaliyet gösteren Vemis Çelik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., ihracat uzmanı Eda Topaloğlu ülke ihracatına katkıda bulunabilmek ve firmalarını dünyaya tanıtabilmek hedefi ile çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı. Vemis Çelik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti yetkilisi Meryem Çiftçi önderliğinde ihracata başlayan şirket kısa sürede Kuzey Afrika ve Ortadoğu pazarlarına giriş yaparak yurtdışı pazar payını daha da artırmak için B2B platformlarına odaklandı. İhracat öncelikli hedef! Kaliteli ürün ve üretim altyapısına eriştiklerini belirten Vemis Çelik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., ihracat uzmanı Eda Topaloğlu yurt içi pazardaki hakimiyetlerini bu sene yurt dışı pazarlarda da ihracatçı yönümüzü TurkishExporter ile güçlendirmek istediklerini söyledi. “TurkishExporter firmamız için her şeyden önce zaman ve mekân gibi sorun oluşturacak kavramları ortadan kaldırmıştır. Platform sayesinde yüz yüze fiziki hiçbir faaliyet göstermeden ihracat hacmimizi geliştirdik 5 ayrı ülkeye 8 farklı alıcıya ihracat gerçekleştirdik.” dedi. Pandemi sürecinde üretim ve satış hacimlerini koruduklarını belirten Vemis Çelik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., ihracat uzmanı Eda Topaloğlu, “ülkelerdeki pazar payımızı koruyarak, yeni pazarlara açılmak istiyoruz. Bu süreçte bize her zaman destek ve katkıları olan TurkishExporter ile birçok ülke ile yeni iş bağlantıları kurmak için temas halindeyiz.” açıklamalarına ekledi.

Read More
Eda TOPALOĞLU İhracat Uzmanı

Metin Ayakkabı, E-ihracat ile Yeni Pazarlara Ulaştı!

Kadın ayakkabı sektöründe üretim yapan Metin Ayakkabı, TurkishExporter platformundaki ihracat fırsatlarını doğru ve hızlı değerlendirerek yeni pazarlarına girdi. Metin Ayakkabı uluslararası pazarlama müdürü Pervin Çimen, “TurkishExporter E-ihracat platformu markamıza daha önce satış yapmadığımız yeni pazarlara ulaşma imkânı yarattı. Platformdan bağlantı kurduğumuz potansiyel firmaların isteklerine hızlı cevap vermek ve ürün gamımıza yeni modeller eklemek bize yepyeni pazarlar kazandırdı.” dedi. 1993 yılında İstanbul’da kurulan Metin Ayakkabı, Sherlock Soon ve Donna Style gibi birçok markaya sahip şirket kadın ayakkabısı sektöründe uzmanlaşarak %100 deri bot, spor ayakkabıları, sandalet ve terliklere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle iç ve dış pazarda aktif hizmet verdiklerini söyleyen uluslararası pazarlama müdürü Pervin Çimen, “En iyi kalite, en iyi hizmet” anlayışı içerisinde her müşterisini memnun etmeye çalışarak müşteri profilini her geçen yıl genişlettiklerini açıklamalarına ekledi. Yeni modeller, inovatif ürünler 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve tüm Avrupa’ya hâkim olan Metin Ayakkabı TurkishExporter ile yeni coğrafya ve yeni ülkelere ulaştıklarını söyleyen Çimen, “B2B platformlarına her zaman önem vermiş ve firmamıza fayda sağladığını düşünmekteyim. TurkishExporter e-ihracat platformundan bağlantı kurduğumuz firmaların yapmamızı istediği modelleri ürün gamımıza ekledik ayrıca da yatırım yapmayı planladığımız alanda da bize fikir verdi.” dedi. Sektördeki firmalar için B2B platform üyelikleri hakkında yorum yapan Metin Ayakkabı uluslararası pazarlama müdürü Pervin Çimen, üyelik maliyetlerinin kısa bir süre içinde kurdukları bağlantılar ile çok karlı sipariş yakalayabileceklerini söyledi.

Read More
Pervin ÇİMEN Uluslararası Pazarlama Müdürü

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ MADENİ YAĞ ÜRETİCİLERİNDEN TARMOND, TURKISHEXPORTER İLE İHRACAT FAALİYETLERİNE İVME KAZANDIRDI!

E-ihracat platformu TurkishExporter ile pazarda yeni müşterilere ulaşan Tarmond, yurtdışı satış süreçlerini kısaltarak hızlandırdı. Firma platform sayesinde fuarlara dahi gerek duymaksızın ihracatını her sene %20 oranında artırmak istiyor. Dünya Standartlarında Üretim Madeni yağ sektörünün önemli üreticilerinden Tarmond, Kocaeli'nin sanayi bölgesi Gebze'de yıllık 10.000 ton üretim kapasitesi ile 40 yıldır iç ve dış piyasanın madeni yağ talebini karşılıyor. Otomotiv ve Endüstriyel yağ üretiminin yanı sıra antifriz ve yardımcı otomotiv ürünleri gibi ürün sınıflarında da üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren Tarmond, 2013 yılından bu yana Türkiye'de Japon ve Koreli otomobil markalarının yanı sıra İtalyan ve Koreli traktörleri temsil eden grup için dünya standartlarında motor yağları üretiyor. İhracatta Hedef Büyük İhracatta ağırlık vererek kendilerini her geçen gün daha fazla geliştiren Tarmond hem yurt içi hem de yurtdışı pazarda dünyaca ünlü markaların projelerinde çözüm ortağı oluyor. Kalitesi ve güvenirliliğini daha fazla sayıda tüketiciyle buluşturmak ve markalarımızın bilinirliğini üst seviyelere çıkarmak isteyen Tarmond üye oldukları TurkishExporter ile hedef pazarını büyüterek potansiyel alıcılar ile kısa sürede ve daha hızlı görüşerek satış gerçekleştiriyor. 30 ülkeden fazla ülkeye ihracat yapan Tarmond, TurkishExporter ile ihracat hedefimizi daha da büyüterek yoluna devam etmek isteyen firma sektöründeki satışlarını her sene düzenli olarak yüksek oranlarda arttırmak istiyor. Uzun dönem stratejileri ve küresel piyasalardaki rekabetçi hedefleri doğrultusunda değerlendirmeler yapan Tarmond, üretim ve satış faaliyetlerini başarıyla tamamlayarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Read More
Tarmond Tarmond

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNDEN FEMAŞ GRUP, FERRE MARKASIYLA YILI 200 MİLYON DOLARLIK İHRACAT İLE TAMAMLAMAYI HEDEFLİYOR!

5 kıtada 100’den fazla ülkeye Ferre markası ile ihracat yapan Femaş Grup, pazarda ulaşamadıkları daha yeni müşteriler elde etmek üzere katıldıkları TurkishExporter'dan önemli performans bekliyor. Firma bu yıl 200 milyon dolar olan ihracat hedefimizin %10 kısmını TurkishExporter ile tamamlayacaklarını belirtti. Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Femaş Grup, 45 yıla uzanan deneyimlerle, İstanbul ve Kayseri'de ankastre ürünler ve mutfak fırınları gibi ürün gruplarında Türk mühendisliği ve modern teknolojiyi birleştirerek gerçekleştirdikleri üretimde bu yıl ihracat odaklı bir büyüme gerçekleştirdiklerini vurguladı. 5 kıtada 100’den fazla ülkeye Ferre markası ile ihracat yapan Femaş Grup, Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasında yer aldıklarını ve her geçen gün firma ve ürün gruplarını geliştirdiklerini açıklayan firma; davlumbaz ürün grubunda da üretime geçtiklerini ve teknolojiye yatırım yaparak müşterilerine her zaman en iyisini sunmak isteğinin ön planda olduğunu değindi. Kesintisiz Üretim ve İhracat Femaş Grup bünyesinde yer alan 14 şirket ile üretimin %95’ni tamamen kendi fabrikaları için de gerçekleştirdiğini ve yeni nesil teknolojiler ve akılcı çözümler kullanarak üretimin %95’ni tamamen kendi fabrikaları için de gerçekleştirdikleri hakkında değerlendirmeleri ile firma sektörde bu anlamada da öncü olmak istediğini ekledi. Femaş Grup tarafından yapılan açıklamalarda yerli ve milli olarak ürettikleri teknolojiyi Güney Amerika’dan Afrika’ya kadar dünyanın dört bir yanından talep aldıklarını vurgularken ulaşamadıkları ülkelere ve müşterilere e-ihracat platformu TurkishExporter’dan iletişime geçiyorlar. İhracat hedefleri kapsamında Türkiye’de en büyük e-ihracat platformu Turkishxporter üyeliğini kullanan Femaş Grup, Ferre markalı ürünleriyle 45 yıldır güçlü üretim gücü ile tüm dünyada tanındıklarını, 14 şirket ve onlarca patentli ve tescilli marka ile geçen sene 150 milyon dolar ihracat gerçekleştirdiklerini belirtirken yılı 200 milyon dolarlık ihracat ile kapatmayı hedefleniyor.

Read More
Femaş Grup Ferre

VİSAM, İHRACATTA YENİ PAZARLARINI TURKISHEXPORTER'DA BULDU!

Tüm ihracatçılar gibi pandemi nedeni ile seyahat ve fuarlara katılamayan Visam, B2B ihracatta yeni partnerlerini TurkishExporter'da keşfetti. Balkanlar'da Karadağ ile, Ortadoğu'da ise İsrail'le iyi ihracat kontratları imzalayan Visam dış ticaret yöneticisi Pınar Özdamar Yiğit, “E-ihracatta TurkishExporter'ın önemli bir marka olduğunu gördük. Hedefimiz yeni onlarca ülkeye sizinle girmek.” dedi. 1964 yılında bir aile şirketi olarak kurulan; plastik ve gömme rezervuarlar, rezervuar iç takımları, flotörler, klozet kapakları, sifon ürün grupları ile sıhhi tesisat sektörüne İzmir’de üretim gerçekleştiren Visam Plastik ve Metal Enj. San. Ve Tic. A.Ş. yurt içi ve yurt dışında pandemiye rağmen faaliyetlerine hız kesmenden devam ettiğini belirtti. Yenilenen ve geliştirilen üretim teknolojilerimiz ile ürün yelpazesini her yıl çeşitlendiklerini belirten firma marka değerini yurt içinde ve yurt dışında her geçen sene arttırarak ülke ekonomisine katkıda bulunduklarını açıkladı. E-ihracat ile sınırları ortadan kaldırdık! İhracatta hız kesmeyen ve yeni pazarlara giriş yaparak yayılmayı sürdürdüklerini açıklayan Visam dış ticaret yöneticisi Pınar Özdamar Yiğit, “İhracat pazarını büyütme çalışmaları kapsamında birlikte çalıştığımız TurkishExporter ile daha önce ulaşamadığımız ülkelere ihracat yapma olanağı sağladık ve 4 ay gibi kısa bir sürede 2 yeni pazara ulaştık.” dedi. Birçok ülkeye ihracat yapan Visam sektörümüzde ihracat şampiyonu olmak için e-ihracat kanalından yakaladığı fırsatları değerlendirdiklerini ve pazar paylarını daha da güçlenerek devam ettirmeyi istediklerini söyleyen Visam dış ticaret yöneticisi Pınar Özdamar Yiğit, “Yeni dönem hedefleri doğrultusunda üye olduğumuz e-ihracat platformu TurkishExporter ile Balkanlar’daki yerimizi güçlendirerek ihracat ağımıza İsrail pazarını da ekledik.” açıklamalarında bulundu.

Read More
Pınar ÖZDAMAR YİĞİT Dış Ticaret Yöneticisi

FTM DIŞ TİCARET AMERİKA KAPISINI TURKISHEXPORTER İLE AÇTI!

Yurt dışı büyüme hedefi doğrultusunda TurkishExporter’a üye olan firma platformdaki ihracat fırsatlarını doğru değerlendirerek yeni ülkeler ile görüşmeye başladı. İhracat fırsatlarını doğru değerlendiren FTM Dış Ticaret Amerika’ya yeni mağaza ve depo açıyor. 2007 yılında Ankara’da kurulan FTM Dış Ticaret, zemin kaplamaları ve aksesuarları, suntalam ve MDF gibi ürünlerin ihracatın yapan sektöründe önemli dış ticaret firmalarından birisidir. Sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen ve gelen yurt dışı talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişlettiklerini belirten FTM Dış Ticaret Genel Müdürü Tunç Ada; “25 yıllık dış ticaret tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile ahşap ürünler konusunda her geçen sene çizgimizi ve hedeflerimizi daha yukarılara taşıdık. Yaptığımız ihracatlar ile Türkiye ekonomisine katkılar sağladık ve beraber çalıştığımız üreticileri yurt dışında başarılı bir şekilde temsil ettik.” dedi FTM Dış Ticaret’ten Amerika Yeni Mağaza ve Depo Yurt dışı pazarında güçlü gördüğü lokasyonlarda büyüme stratejilerini başarılı bir şekilde yürüterek devam eden FTM Dış Ticaret pandemi döneminde önemli yer tutan e-ihracat platformları arasından TurkishExporter ile çalıştıklarını belirtti. 15’ten fazla ülkeye ihracat yapan FTM Dış Ticaret Genel Müdürü Tunç Ada; “TurkishExporter’a üye olduktan kısa bir süre sonra platformdaki ihracat fırsatlarını doğru değerlendirerek yeni ülkeler ile görüşmelere başladık. Platformdan gelen ihracat fırsatlarını doğru değerlendirerek Amerika’ya yeni mağaza ve depo açıyoruz.” açıklamalarında bulundu. Yurt dışında mağaza açmanın yanı sıra önde gelen pazar yerlerinde yer almayı hedefleyen FTM Dış Ticaret e-ihracat platformu TurkishExporter’dan aktif görüşmelere odaklanarak 2021 yılında %40 ihracatını arttırmayı hedefliyor.

Read More
Tunç ADA Genel Müdür

TURKISHEXPORTER İLE 6 GÜNDE İHRACAT!

İhracatta zorlandığımız bugünlerde TurkishExporter’a üye olduktan tam 6 gün sonra Rwanda ülkesine her ay düzenli getirisi olan bir anlaşma sağlayan Süren Temizlik Ürünleri halen dünyanın her ülkesinden görüşmelerimizi devam ettiriyor. Tüketicinin değişen, gelişen ve bilinçlenen tüketim beklentilerini devamlı takip ederek taleplerini karşılayan, bunun yanı sıra müşterilerini satış sonrası hizmet ile destekleyen Süren Temizlik Ürünleri, temizlik ve hijyen konusunda profesyonel olarak 2020 yılından bu yana faaliyetlerine İzmir’de devam ettirmektedir. Bünyesinde tam teşekküllü laboratuvarlar ile sektörel AR-GE çalışmalarımıza devam ettiklerini ve uluslararası bir şirket olma yolunda hızla ilerlediklerini açıklayan firma yetkilisi Cemil Süren “Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı çevre dostu geniş ürün gamı ile Türkiye ve Almanya geneli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek geleceğe emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi, doğada parçalanabilen kaliteli, sağlıklı, çevre dostu ve en önemlisi insan sağlığına zarar vermeyen en son teknolojiyi kullanarak üretiyoruz.” açıklamalarında bulundu. E-ihracat ile hızlı anlaşmalar yapıldı! Süren Temizlik Ürünleri, yurt içinde ve yurtdışında yakaladıkları başarıyı bugünlerde yurtdışına sürdürmekte zorlandıklarını belirten firma yetkilisi Cemil Süren “Daha önce ihracat yapma konusunda sıkıntılar yaşıyorduk ta ki TurkishExporter'la tanışana kadar. İhracatta en güvenilir platform olarak gördüğümüz TurkishExporter firmamıza yaptıkları çalışma sonrasında dünyanın her ülkesinden alim talepleri aldık ve en önemlisi TurkishExporter’a üye olduktan tam 6 gün sonra Rwanda ülkesine her ay düzenli getirisi olan bir anlaşma sağladık.” açıklamaları ile e-ihracat ile ticaretin geleceğini yeniden şekillendiğini vurguladı.

Read More
Cemil SÜREN Firma Yetkilisi

Redgate B2B e-ihracat’tan ilk siparişlerini hızlı aldı!

TukishExporter e-ihracat platform üyeliğinin daha ilk 4 ayında iki yeni ülkede proje işleri alan firma, bu başarısının yanı sıra onlarca yeni müşteri ile iletişim kurdu. 2015 yılında Ankara’da kurulan Redgate, başta mağazacılık sektörü olmak üzere özel ürün teşhir stantları tasarım ve üretimi ile proje bazlı uygulamalar yapan firma, bu alanda sektörde kısa sürede ön sıralarda yer almak hedefi ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Genç bir girişimci ekibiyle çalıştıklarını belirten Redgate firma kurucusu ve iş geliştirme yöneticisi Fahrettin Duru, “Güçlü imalat ekibimiz sayesinde ürün tedarik zincirinde önemli bir aktör olduğumuzu bu krizde de ortaya koyduk ve hiç durmadan çalışan işletmemizde ihracat yoluna emin adımlarla girdik. Pandemi süreci üretim kapasitemizin ve girişimci ruhumuzun farkını ortaya koymak açısından önemli bir dönemdi.” dedi. Pandemide e-ihracat ile hız kesemeden üretim yaptık! Uluslararası arenada faaliyetlerini her geçen gün daha da fazlalaştıran Redgate, çeşitli ülkelerdeki müşterilerin tedarik etmek istedikleri özel ürünlerin ihracatlarını yapıyor. Firma kurucusu ve iş geliştirme yöneticisi Fahrettin Duru, günümüzde pandemi ve internet kullanımının hızlı bir şekilde artması nedeniyle ihracat için dijital pazarlama müthiş bir şekilde önem kazandığını belirtirken bu alanda TurkishExporter ile çalıştıklarını da açıklamalarına ekledi. Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu olan TurkishExporter'ın ihracatta vazgeçilmez ve önemli bir ticari partner olduğunu söyleyen Redgate firmasının kurucusu olan Fahrettin Duru, “TurkishExporter ile çalışmaya başladıktan sonra 2 ülke ile daha çalışmaya başladık. Liberya’da showroom projesi ve İngiltere’de bulunan müşterimizle çalışma fırsatımız oldu.” açıklaması ile TurkishExporter'la Avrupa'da daha etkin işler yapacaklarını ve ihracat yaptığı ülke sayının daha fazlalaştırmayı hedeflendiği belirtildi.

Read More
Fahrettin DURU Firma Kurucusu - İş Geliştirme Yöneticisi

BEYDA GIDA A.Ş. ORTADOĞU VE LATİN AMERİKA’DA PAZAR PAYINI ARTIRACAK!

Geleneksel pazarda yakaladıkları başarıyı dijital ihracat pazarlamada da devam ettiren BEYDA GIDA ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.A.Ş. üye oldukları e-ihracat platformu TurkishExporter ile hedefleri Ortadoğu ve Latin Amerika'da daha etkin ve olmak ve bu ülkelerdeki pazar payını artırmak olduğunu açıkladılar. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Beyda Gıda, sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul’da pişirmeye hazır tatlılar, pudingler, pastacılık yardımcı ürünleri, şeker hamurları, tahıl karışımları, kek karışımları, fındık kreması, tahin, susam, helva, toz ve küp bulyon, hazır çorbalar, kahve (hazır ve geleneksel tipleri) üretimi yapmaktadır. Birçok ulusal perakende zincir mağazaları ile çalıştıklarını belirten Beyda Gıda ihracat müdürü Umut KARAKAŞ; “İnovasyon, firmaların ekonomik gelişiminin olmazsa olmazıdır.” İlkesinden yola çıkarak sürdürülebilir ve kârlı bir büyüme için inovasyonun itici gücünü kullandıklarını ve AR-GE ekiplerinin, son teknolojiyle tasarlanmış laboratuvarları ile pandemi krizini fırsata çevirmeyi ve katma değeri yüksek ürünler üreterek ihracat ivmesini arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Yoğun rekabetlerin yaşandığı bu sektörde hızla büyümeyi ve dünya pazarında daha fazla yer almak istediklerini söyleyen belirten Beyda Gıda ihracat müdürü Umut KARAKAŞ, “İhracatta artan rekabet nedeni ile B2B’nin önemi her geçen gün artmakta bizde geleneksel pazarda yakaladığımız başarıyı B2B kanalında da yakalayabilmek ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için B2B e-ihracat platformu TurkishExporter’ı tercih ettik.” TurkishExporter ile farklı ülkelerden güzel bağlantılar ve iş birlikleri yakaladıklarını belirten Beyda Gıda ihracat müdürü Umut KARAKAŞ, “300’den fazla ürün ile 4 kıtada 25’ten fazla ülkeye ihracatımız var. Kısa sürede güzel iş birlikleri yakaladığımız TurkishExporter ile Ortadoğu ve Latin Amerika pazarında kalıcı olmak ve pazar payımızı arttırmak istiyoruz.” dedi.

Read More
Umut KARAKAŞ İhracat Müdürü

FÜHRER İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TURKISHEXPORTER İLE 1 AYDA PAZARINI GENİŞLETTİ!

Fürher İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi TurkishExporter e-ihracat platformuna katıldıktan 1 ay sonra Avrupa ülkesine ihracat yaparak pazarını genişletti ve daha çok ülke ile görüşme sağladı. Kurulduğu 2017 tarihinden itibaren sahip olduğu değerlerle profesyonel olarak çalışan Fürher İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi; hidrolik silindir, teleskopik silindir, traktör yedek parça alanında kaliteyi ön planda tutarak sanayi şehri olan Konya’da üretim yapmaktadır. Fürher İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Dış Ticaret Uzmanı Buse Yıldırımer tüm sektörlerde olduğu gibi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileri olduğunu fakat kısa bir süre içinde firmanın yaptığı stratejiler ile atlattıklarını belirtirken “Her zaman, her şartta kaliteli üretimi, müşteri beklentilerini zamanında ve eksiksiz yerine getirerek kısa sürede sektörde önemli bir yer aldık. Tecrübeli üretim ekibi ve alanında uzman yönetim ekibimizin oluşturdu hedefler doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırarak ulusal ve uluslararası firma kimliğimizi oluşturuyoruz.” dedi. Fürher’de Hedef Tam Gaz İhracat Yurtiçinde yakaladıkları başarıyı 7 yıldır ihracatta da sürdüren Fürher İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Dış Ticaret Uzmanı Buse Yıldırımer, son yıllarda global bir marka olma hedefi ile ihracat çalışmalarına daha fazla ağırlık verdiklerini vurgulayarak, bu alanda TurkishExporter ile çalıştıklarını belirtti. “İhracatta B2B platformu kullanmak çok önemli bir aşama, bizde bu aşamada B2B e-ihracat platformu TurkishExporter üyeliğini tercih ettik. Daha üyeliğimizin 1 ayı bitmeden platformdaki ihracat fırsatlarını doğru değerlendirerek Avrupa ülkesine ihracat yaptık.” dedi. Günümüz ihracat görüşmelerinin ve pazar araştırmalarının artık online platformdan yapıldığını belirten Fürher İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Dış Ticaret Uzmanı Buse Yıldırımer “TurkishExporter’ın üye firmalarına sağladığı ihracat ve pazar araştırması eğitimlerinin müşteri portföyümüzü genişletmekte çok yararı oldu. Birçok alıcıya ulaşabildik. Pazarımızı genişlettik ve her ülkeyle diyaloga kolayca geçtik.” açıklamalarına yer verdi.

Read More
Buse YILDIRIMER Dış Ticaret Uzmanı

¡inicie una prueba gratuita de 14 días!

Regístrese gratis en TurkishExporter ahora y comience la prueba gratuita durante 14 días sin ningún pagamento!