ALL CATEGORIES

TURKISHEXPORTER İLE 6 GÜNDE İHRACAT!

Cemil SÜREN- Firma Yetkilisi

TURKISHEXPORTER İLE 6 GÜNDE İHRACAT!

İhracatta zorlandığımız bugünlerde TurkishExporter’a üye olduktan tam 6 gün sonra Rwanda ülkesine her ay düzenli getirisi olan bir anlaşma sağlayan Süren Temizlik Ürünleri halen dünyanın her ülkesinden görüşmelerimizi devam ettiriyor.

Tüketicinin değişen, gelişen ve bilinçlenen tüketim beklentilerini devamlı takip ederek taleplerini karşılayan, bunun yanı sıra müşterilerini satış sonrası hizmet ile destekleyen Süren Temizlik Ürünleri, temizlik ve hijyen konusunda profesyonel olarak 2020 yılından bu yana faaliyetlerine İzmir’de devam ettirmektedir.
Bünyesinde tam teşekküllü laboratuvarlar ile sektörel AR-GE çalışmalarımıza devam ettiklerini ve uluslararası bir şirket olma yolunda hızla ilerlediklerini açıklayan firma yetkilisi Cemil Süren “Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı çevre dostu geniş ürün gamı ile Türkiye ve Almanya geneli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek geleceğe emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi, doğada parçalanabilen kaliteli, sağlıklı, çevre dostu ve en önemlisi insan sağlığına zarar vermeyen en son teknolojiyi kullanarak üretiyoruz.” açıklamalarında bulundu.
E-ihracat ile hızlı anlaşmalar yapıldı!
Süren Temizlik Ürünleri, yurt içinde ve yurtdışında yakaladıkları başarıyı bugünlerde yurtdışına sürdürmekte zorlandıklarını belirten firma yetkilisi Cemil Süren “Daha önce ihracat yapma konusunda sıkıntılar yaşıyorduk ta ki TurkishExporter'la tanışana kadar. İhracatta en güvenilir platform olarak gördüğümüz TurkishExporter firmamıza yaptıkları çalışma sonrasında dünyanın her ülkesinden alim talepleri aldık ve en önemlisi TurkishExporter’a üye olduktan tam 6 gün sonra Rwanda ülkesine her ay düzenli getirisi olan bir anlaşma sağladık.” açıklamaları ile e-ihracat ile ticaretin geleceğini yeniden şekillendiğini vurguladı.Browse Other Stories
Support Whatsapp Back to Top