KAHKECIZADE MURAT TURIZM TIC. LTD. STI.

Türkiye
year 9 YIL

Kahkecizade Kurabiyeleri, 2007 yılından beri, üretim kalitesini ve buna bağlı olarak satış yaptığı pazarı her yıl daha da artırarak faaliyet gösteriyor. Düzce-Bolu Dağı mevkiinde 12.000 m2 açık alan ve 2000 m2 ’lik kapalı alan üzerinde yer alan Kahkecizade Kurabiye İmalat Tesisi, geleneksel tatları modern üretim teknikleriyle birleştirerek pazara kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

2011 yılı içinde, her alanda süregelen yapılanma sonucunda günlük 4.5 ton kapasite ile başlayan üretim 27 tona ulaşmıştır. Kapalı çalışma alanı 2 katına çıkartılmış, böylece üretime ve çalışana çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılmıştır.

Tesisimizde tatlı ve tuzlu olmak üzere toplam 15 çeşit kurabiye üretilmektedir. Ayrıca Fındıkbadem, Beypazarı Kurusu, pasta altı ve galeta çeşitleri, şekerlemeler de fason olarak ürettiğimiz diğer ürünlerimizdir. Doğal ve kaliteli malzemeyle, mermer tezgahlarda elde ev kurabiyesi tadında işlenen kurabiyelerimiz, yurtiçi ve yurtdışı pazarda tüketicisiyle buluşmaktadır.

Hedefimiz ve ilkelerimiz
“Türk kurabiyesi kadar lezzetli” cümlesini tüm dünyaya yaymak, ülkemizin tatlarından birini daha Dünya pazarına tanıtarak ulusal tatta global bir marka olmak.

Üretimimiz ve satış ağımız
1200 m2 açık alan ve 2.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Kahkecizade Tesislerinde, geleneksel tatlarımızı, modern bir anlayışla, son derece hijyen koşullarda, en doğal malzemelerle ve teknolojinin olanaklarından yararlanarak üretmekteyiz.
Günlük üretim kapasitemiz: 40 Ton
Bayii sayımız: 51 ilde 43 bayii

Devamını Oku
Anahtar Kelimeler
Tümünü Göster
Konum
0 /50