KAVUSANLAR GIDA TARIM YEM MAKINE A.S.


Türkiye

KAVUSANLAR GIDA FİRMA PROFİLİ

Firmamız 1963 yılında Hacı Mehmet Kavuşan tarafından Gıda Tarım Ürünleri Ticarethanesi olarak kurulmuştur, 1987 yılında Anonim Şirket ünvanını almıştır. Yönetim kurulu başkanlığına Yusuf Kavuşan getirilmiş olup halen görevine devam etmektedir.
1992 yılında tarım alet ve makineleri üretmek, daha kaliteli ürünler sunmak ve günümüz teknolojilerini yakalayarak daha modern sistemlerle üretim yapabilmek için tesisleşme yoluna gidilmiştir, 2000 yılında bugünkü 2000 m²′lik alanda, aylık 1000 adet Süt Sağım Makinesi imalatı yapabilecek bir tesis haline getirilmiştir.
Ürünlerimiz; sağlam, ekonomik, sağlıklı ve pratik oluşları sebebi ile yurtiçi ve yurtdışında tercih edilir durumdadır. Yedek parça garantisi ve yaygın servis ağımız ile müşterilerimize her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Şirketimizce 12 ayrı çeşit Süt Sağım Makinesi, Yem Kırmalar ve Otomatik Sığır Sulukları üretilmekte ve pazarlanmaktadır, Makinelerimiz 4798 Nolu TSE Belgesine, İmalat Yeterlilik Belgesine ve Uludağ Üniversitesi Deneme Raporuna sahiptir.

Devamını Oku