TÜM KATEGORİLER

İlan Ver

İhracat firmalarına ürün tedarik etmek veya ihracat şirketlerine hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız yada ihracat yapmak için herhangi bir ürün arıyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz. İlanını uygun bulunması halinde burada yayınlanacak ve ilgili/önemli üyelerimize de ayrıca duyurulacaktır.

Dosya Ekle
(jpg,jpeg,png,pdf,xlsx,doc,docx,xls,txt,rar,zip) - Maksimum 500 mb
 

From Turkey

Türkiye'nin en büyük ve en köklü ihracat platformu olan TurkishExporter 190 bine yakın Türk şirketine yeni ihracat müşterisi bulma hizmetleri vermektedir. 1997 yılından bu yana binlerce firmanın ilk ihracat adımlarına destek veren bu platform, ihracat uzmanlaşmış ve çok ülkeye ihracat firmalarada daha çok ihracat ve yeni ihracat müşterisi kazandırma hizmetleri sağlamaktadır.

Günlük 10 bin ila 15,000 yabancı firmanın Türk firmalarına alım mesajı ulaştırmasına dijital buluşturma köprüsü olan TurkishExporter her gün ortalama ve tahmini 50 ila 100 milyon dolarlık ihracat neden olmaktadır. TurkishExporter'da, yıl toplamında ise 12-18 milyar Dolarlık potansiyel ihracat fırsatı üretilmektedir.

TurkishExporter yine aynı zamanda Ticari İstihbarat hizmetlerinde yaklaşık 71 ülkenin gümrük giriş/çıkış verilerini yasal olarak temin edip 30 milyon adet ihracat işlemini potansiyel müşteri arama kaynağı olarak ihracatçılara sunmaktadır.

Yine tüm dünya ihracat verileri toplamından İhracat Pazar Analizi yapmak isterseniz Dünya Ticaret Haritası veri tabanımızı kullanabilirsiniz.


Destek Whatsapp Başa Dön