ROSENSE KOZMETIK A.S.

Türkiye
year 11 YIL

GÜLBİRLİK
Yağ gülü (Rose Damascane) veya gül yağı üretimi 100 yılı aşkın bir süredir Isparta yöresinde gerçekleştirilmektedir.
Bu özelliği ile de Isparta′ya haklı olarak "Güller Diyarı" denmektedir. Güller Diyarı Isparta′nın gül ürününü en iyi şekilde değerlendiren GÜLBİRLİK, 1954 yılında 9 kurucu birim kooperatifinin oluşturduğu Kooperatifler Birliği olarak kurulmuştur. GÜLBİRLİK′in halen 6 birim kooperatifi 8.700 üretici ortağı 4 ayrı yerde kurulu 4 ünite gül yağı tesisi ile 2 ünite gül konkreti tesisi mevcuttur. GÜLBİRLİK mevcut tesislerinde günlük 320 ton gül çiçeği işleyerek Türk ve dünya standartlarına uygun gül yağı ve gül konkreti üretimini gerçekleştiren Türkiye′nin ve dünyanın bu alanda en büyük üretici ve ihracatçı kuruluşudur.

ROSENSE
Rosense, cildi besleyen, gençleştiren ve tazeleyen mucizevi gül özünün en doğal ve saf halini bulabileceğiniz gül özlü güzellik ve bakım ürünleri ile Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek kozmetik markalarından biridir. Bir Türk Malı ve Kooperatif ürünü olan Rosense markasının oldukça sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Özellikle bayanlara yönelik programlarda ana sponsorluklar ile her geçen gün marka bilinirliği yükselen Rosense, bayanlar tarafından daha ilk kullanımda çok olumlu karşılanmakta olup, kalite ve fiyat avantajı ile Fransız markalara ciddi rakip konumuna gelmiştir.
2003 yılında gül özlü güzellik ve bakım ürünlerinin üretimine başlayan Rosense, nemlendirici kremlerden, göz çevresi bakım kremine, peelingden temizleme sütü ve köpüğüne, tonikten gülsuyuna 39 kalem, 88 çeşit ürünle çok farklı ihtiyaçlara yönelik cilt bakım, ekstra bakım, vücut bakım, güneş ürünleri, parfüm, şampuan ve duş jeli, sabun, deodorant, setler, aksesuarlar, renkli kozmetik, gül lokumu, gül şurubu, gül reçeli ile yurtdışında Kanada, Japonya , Almanya, İsviçre, Azebaycan ve Ukrayna’da, yurt içinde ise 35 ilde açılan Rosense Mağazaları’nda ve yetkili eczanelerde satılmaktadır.

Devamını Oku
Anahtar Kelimeler
Tümünü Göster
Konum
0 /50